Rabaty dla profesjonalistów

Sklep makeUup.pl przewiduje aż dwa rodzaje rabatowania swoich profesjonalnych Klientów:

MakeUup oferuje 5% rabatu dla profesjonalistów

 • Rabat przyznawany jest na czas nieokreślony, bez limitu wartości zakupów. Aby otrzymać rabat należy się zarejestrować na stronie makeUup.pl i przesłać wymagane dokumenty. Po pozytywnym zweryfikowaniu dokumentów konto zostaje zmienione na konto WIZAŻYSTY. Po zalogowaniu wszystkie ceny kosmetyków do wizażu, bodypaintingu i charakteryzacji zostaną zmniejszone o 5%.
 • MakeUup.pl może w każdej chwili poprosić o przesłanie w/w dokumentów ponownie w celu zweryfikowania aktualności danych.
 • W chwili obecnej przyznajemy rabat jedynie makijażystom, wizażystom, bodypainterom i charakteryzatorom. Nie przyjmujemy zgłoszeń od fryzjerów, stylistów paznokci czy kosmetyczek.

Jak uzyskać rabat dla profesjonalistów:

 • jeżeli nie jesteś zarejestrowany w naszym sklepie załóż nowe konto,
 • prześlij do nas (na adres sklep@makeuup.pl):
  • zgłoszenie chęci otrzymania rabatu oraz wskaż pod jakim adresem mailowym widnieje Twoje konto w naszym sklepie
  • oraz jeden z poniższych dokumentów, w którym widnieje nazwisko artysty: skan publikacji w czasopiśmie, link do strony z własnymi pracami, link do bloga, dokument potwierdzający zatrudnienie jako makijażysta/wizażysta/charakteryzator
 • po pozytywnej weryfikacji konto zostanie zmienione na konto WIZAŻYSTY w ciągu 1-5 dni.

Aby uzyskać rabat należy się zalogować. Po zalogowaniu wszystkie ceny na stronie będą zawierały rabat.

W razie niekompletnego zgłoszenia sklep makeUup.pl może poprosić o uzupełnienie dokumentów lub nie odpowiedzieć na takie zgłoszenie.

Kupony rabatowe za publikację nazwy makeUup.pl w mediach

MakeUup.pl oferuje wizażystom kupony rabatowe do wykorzystania na zakupy w sklepie makeuup.pl (kupon do jednorazowego wykorzystania podczas jednych zakupów, bez minimalnej wartości zakupów. Wartość kuponu niewykorzystanego podczas zakupów nie jest zwracana, istnieje możliwość złożenia zamówienia przekraczającego wartość kuponu i dopłata różnicy).

Kupony rabatowe przyznawane są w sytuacji gdy makijażysta wspomni o sklepie makeUup.pl w magazynie (branżowym, modowym lub urodowym). Przykładowo: “Makijaż wykonany przez: …, kosmetyki: MEHRON, www.makeUup.pl”

 • Drukowany magazyn branżowy – profesjonalny makijaż, bodypainting, charakteryzacja, pielęgnacja, medycyna estetyczna (kupon rabatowy o wartości 200,00 PLN)
 • Drukowany magazyn modowy, urodowy (kupon rabatowy o wartości 150,00 PLN)
 • Kanał na YouTube, social media, blog o tematyce: makijaż, bodypainting, charakteryzacja, pielęgnacja, medycyna estetyczna, gdzie ilość subskrypcji wynosi powyżej 10.000 (kupon rabatowy o wartości 100,00 PLN)
 • Kanał na YouTube, social media, blog o tematyce: makijaż, bodypainting, charakteryzacja, pielęgnacja, medycyna estetyczna, gdzie ilość subskrypcji wynosi pomiędzy 1.000 – 10.000 (kupon rabatowy o wartości 50,00 PLN)

Aby uzyskać kupon należy przesłać link (w przypadku youtube, social media itd.) lub skan czy kopię strony z artykułem oraz okładki magazynu (w przypadku drukowanego magazynu) na adres:

MakeUup.pl
Gliwicka 102
42-600 Tarnowskie Góry
mail: sklep@makeuup.pl