*** DARMOWA WYSYŁKA! dla zamówień powyżej 200 zł. i przy przedpłacie na konto***

Metallic Powder metaliczny proszek do zadań specjalnych.

Metaliczny proszek, który swoim blaskiem przypomina prawdziwy metal, możesz zastosować jako samodzielny produkt i użyć np. do wykończenia makijażu oka, jak typowy sypki cień, czy pigment, ale możesz także skorzystać z poniższych porad, aby w pełni wykorzystać jego potencjał.

  1. Metallic Powder w wersji solo, nakładany jak zwykły cień sypki, nadaje się do wykończenia makijażu oka i nie tylko.
  2. Metallic Powder + Mixing Liquid to podstawowe połączenie marki Mehron. Mettalic Powder w połączeniu z bazą Mixing Liquid tworzy płynną farbę, która jest wodoodporna i bardzo trwała. Farbą można malować zarówno ciało jak i włosy. Jest to bardzo dobra opcja w przypadku długich sesji zdjęciowych, wystąpieniach teatralnych itd.
  3. Metallic Powder + olej spożywczy jest świetną opcją gdy chcemy uzyskać efekt bardzo błyszczącego złota, jednak tylko na zdjęciu. Taka farba BARDZO brudzi, jak i sam olej, natomiast przepięknie błyszczy i świetnie wychodzi na zdjęciach.
  4. Metallic Powder + płynny błyszczyk do ust to metoda stosowana przez znaną makeup-istkę od ust Vladę Haggerty. Jej roztapiające się usta są znane na cały świecie, a pomysł na taki właśnie makijaż ust został skopiowany przez jedną z najbardziej znanych obecnie marek kosmetycznych Kylie Cosmetics. Artystka używa Metallic Powder, zazwyczaj koloru Gold, w połączeniu z płynnym błyszczykiem dla uzyskania efektu spływającej pomadki. Taka opcja świetnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowej, jednak nie jest ona zbyt trwała, tak jak sam błyszczyk.
  5. Metallic Powder + 3-D gel w kolorze Clear. Aby uzyskać efekt spływającej kropli metalu, jednak w bardziej trwałej wersji wymieszaj Metallic Powder z podgrzanym 3-D Gel, w celu uzyskania metalicznego, trwałego żelu. Żel jest odpowiedni do stosowania u dzieci, po zastygnięciu utrzymuje się na skórze w niezmienionym stanie, dlatego jest świetny w przypadku charakteryzacji na dłuższe imprezy.