*** UWAGA! *** Do końca LISTOPADA darmowa dostawa Kurierem przy zakupach za 200zł! (dotyczy przedpłaty)

Metallic Powder metaliczny proszek do zadań specjalnych.

Metaliczny proszek, który swoim blaskiem przypomina prawdziwy metal, możesz zastosować jako samodzielny produkt i użyć np. do wykończenia makijażu oka, jak typowy sypki cień, czy pigment, ale możesz także skorzystać z poniższych porad, aby w pełni wykorzystać jego potencjał.

  1. Metallic Powder w wersji solo, nakładany jak zwykły cień sypki, nadaje się do wykończenia makijażu oka i nie tylko.
  2. Metallic Powder + Mixing Liquid to podstawowe połączenie marki Mehron. Mettalic Powder w połączeniu z bazą Mixing Liquid tworzy płynną farbę, która jest wodoodporna i bardzo trwała. Farbą można malować zarówno ciało jak i włosy. Jest to bardzo dobra opcja w przypadku długich sesji zdjęciowych, wystąpieniach teatralnych itd.
  3. Metallic Powder + olej spożywczy jest świetną opcją gdy chcemy uzyskać efekt bardzo błyszczącego złota, jednak tylko na zdjęciu. Taka farba BARDZO brudzi, jak i sam olej, natomiast przepięknie błyszczy i świetnie wychodzi na zdjęciach.
  4. Metallic Powder + płynny błyszczyk do ust to metoda stosowana przez znaną makeup-istkę od ust Vladę Haggerty. Jej roztapiające się usta są znane na cały świecie, a pomysł na taki właśnie makijaż ust został skopiowany przez jedną z najbardziej znanych obecnie marek kosmetycznych Kylie Cosmetics. Artystka używa Metallic Powder, zazwyczaj koloru Gold, w połączeniu z płynnym błyszczykiem dla uzyskania efektu spływającej pomadki. Taka opcja świetnie sprawdzi się podczas sesji zdjęciowej, jednak nie jest ona zbyt trwała, tak jak sam błyszczyk.
  5. Metallic Powder + 3-D gel w kolorze Clear. Aby uzyskać efekt spływającej kropli metalu, jednak w bardziej trwałej wersji wymieszaj Metallic Powder z podgrzanym 3-D Gel, w celu uzyskania metalicznego, trwałego żelu. Żel jest odpowiedni do stosowania u dzieci, po zastygnięciu utrzymuje się na skórze w niezmienionym stanie, dlatego jest świetny w przypadku charakteryzacji na dłuższe imprezy.