Metallic Powder

Metaliczny proszek do ciała i twarzy

52,00 65,00 

Wyczyść
SKU: 129! Kategorie: , , ,

Metaliczny proszek do zdobienia ciała i twarzy. Nadaje intensywny, bardzo trwały, metaliczny kolor. Po wymieszaniu z Mixing Liquid otrzymujemy metaliczną farbę. Doskonale nadaje się do body paintingu, ale równiez w makijażu.

Po zmieszaniu z Mixing Liquid cienie mają konsystencję farby do ciała, mają bardzo intensywny kolor i stają się wodoodporne. Cienie na skórze wysychają całkowicie, tworząc bardzo trwały makijaz.

Cienie Metallic Powder po zmieszaniu z bazą MIXING LIQUID nadają się do twarzy, ciała oraz włosów, a także do malowania po ubraniach.

Produkt występuje również w zestawie w Mixing Liquid – dostępny TUTAJ

 

Sposób użycia

Pigment dokładnie wymieszać z małą ilością płynu w miseczce (w proporcji ok. 1 część proszku, 2-3 części płynu), następnie aplikować na skórę za pomocą pędzelka.

RADA: najlepiej mieszać małe porcje, ponieważ alkohol paruje i po dłuższej chwili farba gęstnieje, a aplikacja staje się trudniejsza.

1 butelka płynu i opakowanie proszku wystarcza do pomalowania szczupłej kobiety. Biorąc pod uwagę, że przy malowaniu farba może się wylać itd. do pomalowania całej sylwetki, łącznie z włosami, dla bezpieczeństwa zalecamy zakup dwóch proszków i płynów.

Produkt zmyć ciepłą wodą i mydłem.

Producent

Kolor

Bronze (brązowy), Copper (miedziany), Gold (złoty), Lavender, Rose, Silver (srebrny)