Metalic Powder i Mixing Liquid – zestaw

Baza + proszek do zdobienia ciała i twarzy MEHRON

77,00 90,00 

Wyczyść
SKU: 129C-ML Kategorie: , , ,

Metaliczny proszek do zdobienia ciała i twarzy. Nadaje intensywny, bardzo trwały, metaliczny kolor. Po wymieszaniu z Mixing Liquid otrzymujemy metaliczną farbę. Doskonale nadaje się do body paintingu, ale równiez w makijażu.

Po zmieszaniu z Mixing Liquid cienie mają konsystencję farby do ciała, mają bardzo intensywny kolor i stają się wodoodporne. Cienie na skórze wysychają całkowicie, tworząc bardzo trwały makijaz.

Cienie Metallic Powder po zmieszaniu z bazą Mixing Liquid nadają się do twarzy, ciała oraz włosów, a także do malowania po ubraniach.

Sposób użycia

Pigment dokładnie wymieszać z małą ilością płynu w miseczce (w proporcji ok. 1 część proszku, 2-3 części płynu), następnie aplikować na skórę za pomocą pędzelka.

RADA: najlepiej mieszać małe porcje, ponieważ alkohol paruje i po dłuższej chwili farba gęstnieje, a aplikacja staje się trudniejsza.

1 butelka płynu i opakowanie proszku wystarcza do pomalowania szczupłej kobiety. Biorąc pod uwagę, że przy malowaniu farba może się wylać itd. do pomalowania całej sylwetki, łącznie z włosami, dla bezpieczeństwa zalecamy zakup dwóch proszków i płynów.

Produkt zmyć ciepłą wodą i mydłem.

POJEMNOŚĆ: METALLIC POWDER: 4gr, MIXING LIQUID: 30ml

ZESTAW IDEALNY DO MAKIJAŻU CAŁEJ TWARZY LUB POSZCZEGÓLNYCH ELEMENTÓW. DO POMALOWANIA CAŁEJ SYLWETKI POLECAMY DUŻE OPAKOWANIA METALLIC POWDER I MIXING LIQUID.

SKŁAD: Mixing Liquid: Aqua/Water/Eau, SD Alcohol 40-B (Alcohol Denat.), Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Triethanolamine, Decylene Glycol, Phenoxyethanol/Iodopropynyl Butylcarbamate; Metallic Powder: Aluminum Powder (CI 77000), Bronze Powder (CI 77400), Copper Powder (CI 77400), Stearic Acid

Producent

Kolor

Bronze (brązowy), Copper (miedziany), Gold, Lavender, Rose gold, Silver (srebrny)