Skin Prep Pro 120ml + UltraFine™ Setting Powder 28g

Zestaw 2 produktów antyperspiracyjnych do twarzy

109,00  90,00 

Wyczyść
SKU: #PF-NS4 + #136 Kategorie: , ,

SKIN Prep PRO / Pro-face no sweat skin

SKIN PREP PRO to nawyższej klasy produkt firmy Mehron inc. do antyperspircji (zapobieganiu pocenia się) Bardzo wysoko oceniany przez zawodowców zarówno telewizyjnych jak i filmowych. Pro-face no sweat skin ma właściwości zamykania porów. Dzięki tym cechom skóra posmarowana przed makijażem tym preparatem nie ma mozliwości pocenia się. Pro-face no sweat skin jest materiałem najwyzszej klasy. Pomaga charakteryzatorowi zapanować w trudnych warunkach nad nadmiernym poceniem się aktora na planie. Szczególnie przydatny podczas pracy z osobami z nadwagą które w światłach studyjnych oraz w wyniku wysokiej temperatury szybko się pocą. Pro-face no sweat skin jest również bardzo chwalony przez „wizażystki ślubne”.

SPOSÓB UŻYCIA

Na oczyszczoną skórę twarzy należy zwilżonym płatkiem kosmetycznym nałożyć niewielką ilość preparatu (przetrzeć skórę). Miejsca na które należy zwrócić szczególną uwagę to czoło, policzki, broda oraz w wypadku osób łysych łysina. Tak przygotowaną skórę należy na chwilę pozostawić aby umożliwić preparatowi wchłonięcie się. Naturalnym objawem jest uczucie ściągania skóry. Po nałożeniu SKIN Prep PRO można wykonać makijaż – czyli nałożyć podkład, puder cienie etc.

UltraFine™ Setting Powder

Bardzo delikatny i miałki puder wykończeniowy, zawierający antyperspirant, szczególnie przydatny do letnich i okolicznościowych makijaży. Puder transparentny, nadaje się wszystkich kolorów podkładu, świetny również dla mężczyzn do zmatowienia cery.

Producent

Kolor

Ultra White (biały), Neutral (transparentny, bezbarwny), Soft beige (beż)