Skin Prep Pro 120ml + Celebre HD Pro Mineral Loose Powder 12gr

Zestaw – baza antyperspiracyjna i puder mineralny do twarzy

113,00  90,00 

Wyczyść
SKU: brak Kategorie: ,

SKIN Prep PRO / Pro-face no sweat skin

SKIN PREP PRO to nawyższej klasy produkt firmy Mehron inc. do antyperspircji (zapobieganiu pocenia się) Bardzo wysoko oceniany przez zawodowców zarówno telewizyjnych jak i filmowych. Pro-face no sweat skin ma właściwości zamykania porów. Dzięki tym cechom skóra posmarowana przed makijażem tym preparatem nie ma mozliwości pocenia się. Pro-face no sweat skin jest materiałem najwyższej klasy. Pomaga charakteryzatorowi zapanować w trudnych warunkach nad nadmiernym poceniem się aktora na planie. Szczególnie przydatny podczas pracy z osobami z nadwagą które w światłach studyjnych oraz w wyniku wysokiej temperatury szybko się pocą. Pro-face no sweat skin jest również bardzo chwalony przez „wizażystki ślubne”.

SPOSÓB UŻYCIA

Na oczyszczoną skórę twarzy należy zwilżonym płatkiem kosmetycznym nałożyć niewielką ilość preparatu (przetrzeć skórę). Miejsca na które należy zwrócić szczególną uwagę to czoło, policzki, broda oraz w wypadku osób łysych łysina. Tak przygotowaną skórę należy na chwilę pozostawić aby umożliwić preparatowi wchłonięcie się. Naturalnym objawem jest uczucie ściągania skóry. Po nałożeniu SKIN Prep PRO można wykonać makijaż – czyli nałożyć podkład, puder cienie etc.

CELEBRE HD PRO MINERAL LOOSE POWDER

to luksusowy mineralny puder dający matowe wykończenie i stanowiący doskonałe uzupełnienie podkładu Celebre HD Pro. Stworzony na bazie francuskiego talku pozwala zachować wyraźne i naturalne kolory, nie wybielając cery. Ten multi-mineralny kompleks zapewnia skórze odpowiednią pielęgnację, nawilża skórę, przeciwdziała jej odwodnieniu, jednocześnie pozostawią skórę elastyczną i miękką.

Dostępny w trzech kolorach:

  • Translucent,
  • Light / Medium
  • Medium / Dark
  • Saffron – NOWOŚĆ – kolor zółtawy, jak Ben Nye Luxury Powder Banana
Kolor

Light/medium, Medium/medium dark (średni/średnio ciemny), Saffron – NOWOŚĆ, Translucent (transparentny, bezbarwny)