Skin Prep Pro 120ml + Celebre HD Pro Mineral Loose Powder 12gr + Barrier Spray 30ml

Zestaw antyperspiracyjny do twarzy

191,00  170,00 

Wyczyść
SKU: 75015-1 Kategorie: , , ,

SKIN Prep PRO / Pro-face no sweat skin

SKIN PREP PRO to nawyższej klasy produkt firmy Mehron inc. do antyperspircji (zapobieganiu pocenia się) Bardzo wysoko oceniany przez zawodowców zarówno telewizyjnych jak i filmowych. Pro-face no sweat skin ma właściwości zamykania porów. Dzięki tym cechom skóra posmarowana przed makijażem tym preparatem nie ma mozliwości pocenia się. Pro-face no sweat skin jest materiałem najwyższej klasy. Pomaga charakteryzatorowi zapanować w trudnych warunkach nad nadmiernym poceniem się aktora na planie. Szczególnie przydatny podczas pracy z osobami z nadwagą które w światłach studyjnych oraz w wyniku wysokiej temperatury szybko się pocą. Pro-face no sweat skin jest również bardzo chwalony przez „wizażystki ślubne”.

SPOSÓB UŻYCIA

Na oczyszczoną skórę twarzy należy zwilżonym płatkiem kosmetycznym nałożyć niewielką ilość preparatu (przetrzeć skórę). Miejsca na które należy zwrócić szczególną uwagę to czoło, policzki, broda oraz w wypadku osób łysych łysina. Tak przygotowaną skórę należy na chwilę pozostawić aby umożliwić preparatowi wchłonięcie się. Naturalnym objawem jest uczucie ściągania skóry. Po nałożeniu SKIN Prep PRO można wykonać makijaż – czyli nałożyć podkład, puder cienie etc.

CELEBRE HD PRO MINERAL LOOSE POWDER

to luksusowy mineralny puder dający matowe wykończenie i stanowiący doskonałe uzupełnienie podkładu Celebre HD Pro. Stworzony na bazie francuskiego talku pozwala zachować wyraźne i naturalne kolory, nie wybielając cery. Ten multi-mineralny kompleks zapewnia skórze odpowiednią pielęgnację, nawilża skórę, przeciwdziała jej odwodnieniu, jednocześnie pozostawią skórę elastyczną i miękką.

Dostępny w trzech kolorach:

  • Translucent,
  • Light / Medium
  • Medium / Dark
  • Saffron – NOWOŚĆ – kolor zółtawy, jak Ben Nye Luxury Powder Banana

 

BARIER SPRAY™

to jeden z najnowszych i najbardziej zaawansowanych produktów firmy Mehron inc. Ma bowiem kilka zastosowań:

Stosowany przed makijażem:

  • zabezpiecza delikatną skórę przed alergicznym działaniem klejów oraz pozostałych preparatów mogących wywoływać odczyn alergiczny.
  • zapobiega poceniu się skóry

Stosowany po makijażu (czyli po nałożeniu pokładu i pudru) jest rewelacyjnym fixerem. Świetnie zabezpiecza wykonany make-up przed wszelkimi czynnikami atmosferycznymi, ścieraniem oraz przed błyszczeniem się.

Zastosowany jako rozcieńczalnik do produktu Liquid Make-up umożliwia użycie go jako medium do aerografu. Zwiększa bowiem przyczepność podkładu, podnosi właściwości płynne bez jednoczesnej utraty siły krycia (znacząco wpływa to na wydajność) i wreszcie zwiększa odporność na ścieranie.

Producent

Kolor

medium/dark, Light/medium, Saffron – NOWOŚĆ, Translucent (transparentny, bezbarwny)