facebook
Twój koszyk
Producenci
Tutoriale
Makijaż - jak zrobić
Zobacz przygotowane przez nas tutoriale powstałe w Studiu MEHRON.

SZKOLENIA MAKIJAŻU PROFESJONALNEGO


 Szkoła PRO MAKE UP ACADEMY Warszawa

 

PRO MAKE UP ACADEMY jest nowoczesną Akademią Wizażu, oferującą naukę na najwyższym światowym poziomie. Założycielami akademii są dyplomowani mistrzowie wizażu : Daniel Sobieśniewski i Karolina Matraszek, którzy po kilku latach współpracy z placówkami edukacyjnymi i firmami kosmetycznymi postanowili stworzyć własną akademię sygnowaną marką PRO MAKE UP ACADEMY.

Akademia powstała w 2014 roku. Jest placówką, która kształci według autorskiego programu nauczania opracowanego na potrzeby aktualnego, dynamicznie rozwijającego się rynku modowego i reklamowego.Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce nie tylko kształcimy najzdolniejszych makijażystów w kraju ale i dbamy o ich rozwój dając im możliwość uczestniczenia i zdobywania doświadczenia w ciekawych projektach. Zajęcia odbywają się w formie kursów i szkoleń oraz w trybie rocznej Akademii Wizażu.

 


Szkoła makijażu Agnieszka Broda School of Make Up


AGNIESZKA BRODA SCHOOL OF MAKE UP to nowoczesne centrum szkoleniowe z siedzibą w Katowicach.

Kursy, szkolenia i warsztaty odbywają się w małych grupach. Specjaliści prowadzący zajęcia w Agnieszka Broda School of Make Up pracują na profesjonalnych, prestiżowych produktach selektywnych marek. Bogata oferta szkoleniowa szkoły stworzona została zarówno dla doświadczonych wizażystek, jak również osób, które pragną rozpocząć profesjonalną karierę zawodową.Zajęcia odbywają się w trzech trybach:

  • intensywnym,

  • weekendowym

  • indywidualnym.


PRZY ZAPISIE NA KURS KONIECZNIE POWOŁAJ SIĘ NA SKLEP makeUup* !


* przy zapisie na kurs w szkole Agnieszka Broda School of Make Up i powołaniu się na nasz sklep, otrzymasz bon o wartości 20,00 PLN do wykorzystania w naszym sklepie!
 
Brak produktów
Copyright © 2013 Internetowa Hurtownia Kosmetyków makeUup Professional Realizacja: Projektowanie stron www Projektowanie stron www

Informujemy, że nasz sklep jest w trakcie przebudowy.
W przypadku wystąpienia problemów podczas procesu zamawiania, zachęcamy do składania zamówień drogą mailowową(sklep@makeuup.pl) lub zakupy poprzez nasze konto Allegro (https://allegro.pl/uzytkownik/hurtownia-monroe).
Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość!