facebook
Jesteś w:
Twój koszyk
Producenci
Tutoriale
Makijaż - jak zrobić
Zobacz przygotowane przez nas tutoriale powstałe w Studiu MEHRON.

Ben Nye

Marka Ben Nye to jedna z największych firm produkujących kosmetyki do makijażu profesjonalnego oraz do charakteryzaji w USA. Jej założyciel, Ben Nye, w latach 30-tych XX wieku rozpoczął pracę w Hollywood, w czasie największego rozkwitu kinomatografii. Jako jeden z nielicznych miał okazję uczestniczyć w tworzeniu tego fantastycznego przemysłu. Jako charakteryzator miał najlepszą wiedzę na tmat potrzeb i wymagań, jakie stawia film. Na bazie tych doświadczeń zaczął produkować kosmetyki, które spełniały jego wymagania. Tak powstała marka Ben Nye, dostępna dzisiaj nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla każdego, kto szuka najwyższej profesjonalnej jakości.


Ben Nye w retrospekcjach


Ben Nye katalog produktówZobacz najnowszy katalog produktów BEN NYE
Powrót
Copyright © 2013 Internetowa Hurtownia Kosmetyków makeUup Professional Realizacja: Projektowanie stron www Projektowanie stron www

Informujemy, że nasz sklep jest w trakcie przebudowy.
W przypadku wystąpienia problemów podczas procesu zamawiania, zachęcamy do składania zamówień drogą mailowową(sklep@makeuup.pl) lub zakupy poprzez nasze konto Allegro (https://allegro.pl/uzytkownik/hurtownia-monroe).
Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość!